Цікава біографія Валерія Юрійовича Пудрика

Валерій Юрійович виходець з Донецької області міста Авдіївка. Дата народження 20 листопада 1953 року. З 20 років він почав працювати. Спочатку Пудрик Валерій Юрійович був лаборантом у всесоюзному науково-дослідному проектно-конструкторському і технологічному інституті, де працювали над створенням вибухозахисного та іншого обладнання, що застосовується в шахтах. Сьогодні ж цей навчальний заклад носить назву УкрНДІВЕ.

В тому ж 1973 році він став студентом Донецького політехнічного інституту і обрав для себе спеціальність «Технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин». Але закінчити освіту без перерви Валерію Юрійовичу не вдалося, оскільки довелось йти в солдати до Радянської армії. Хоча після цього він все ж таки закінчив свою освіту, і будучи ще студентом влаштувався на роботу лаборантом і макетником до ВНДІВЕ. Але уже в 1978 році він змінив місце роботи і працював в шахті ім. К. І. Поченкова «Макіїввугілля». На роботі він проявив себе як хороший працівник і від звичайного гірничого робітника дістався до поста начальника дільниці шахти.

Закінчення інституту припало на 1982 рік. І в дипломі Пудрика Валерія Юрійовича вказана кваліфікація гірничого інженера.

Звісно на кожній роботі він здобував важливий досвід, який так необхідний кожному керівнику, що прагне знати всі етапи роботи у своїй сфері.

Будучи на посаді керівника дільниці ШБУ №6 Пудрик Валерій Юрійович паралельно зайнявся отриманням іншої освіти. Ним була вибрана спеціальність «Облік і аудит» в Донецькій філії Київського інституту «Комунекономіки», де він і отримав свій другий диплом в 1997 році.

А ось уже в 1994 році він став народним депутатом України ІІ скликання (це був період 1994-1998 рр.). Також в той самий час очолив підкомісію з питань митного законодавства Комісії Верховної Ради України. Під його керівництвом вирішувались питання економічної політики управління народним господарством.

Уже в 1998 році Валерій Юрійович очолив посаду головного спеціаліста Відділу контролю видатків на економічну сферу України Рахункової палати Верховної Ради. Після того як В. Ю. Пудрик проявив себе на даному посту йому запропонували посаду експерта Першого віце-прем’єра України Кабінету Міністрів України. А в наступному році Валерій Юрійович очолив посаду начальника управління матеріально-технічним забезпеченням та будівництвом Державної податкової адміністрації України.

В період з 2000 до 2002 років він працював в «Нафтогаз України», в якості заступника голови правління.
Далі займав пост голови Державної податкової адміністрації Харківської області.
В 2003 році він отримав нове призначення – заступник генерального директора дочірньої компанії НАК «Нафтогаз України» — «Газ України», а пізніше став генеральним директором ДП «Газ-тепло».
Уже у травні 2005 року Валерій Юрійович став начальником Департаменту з роботи з енергогенерувальними підприємствами ЗАТ «УкрГазЕнерго». А наприкінці літа – виконувачем обов’язків генерального директора ДП «Газ-тепло». А ще через декілька місяців радником голови правління НАК «Нафтогаз України».  
В 2007 році нова посада – начальник Департаменту фінансування державних підприємств та відносин власності Міністерства фінансів України.

Ще в 1997 році він отримав звання Заслуженого економіста України за успіхи та важливі досягнення в своїй професійній сфері. Також йому був вручений знак «Шахтарської слави», І, ІІ і ІІІ ст. Крім того, Валерій Юрійович є власником Почесної відзнаки НАК «Нафтогаз України».

В особистому житті він також здобув певних успіхів, адже має чудову дружину Тетяну Іванівну та сина Дениса, випускника Донецького національного технічного університету. А ще у Валерія Юрійовича є двоє чудових онуків.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather